Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА

Дзвін – це голос церкви…

В день Успіння Пресвятої Богородиці в Кафедральному соборі святих рівноапостольних князів Володимира і Ольги, що в Сімферополі, перед початком богослужіння архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент освятив дзвони: один великий, де зображено образи святих, та шість малих, які складають малу дзвіницю. Дзвони розмістили на другому поверсі собору.

 

Владика Климент, звертаючись до парафіян, яких у той день до собору прийшло понад 300 осіб, зазначив, що вже дуже давно мріяв про ці дзвони, які з’явились тут завдяки молитвам і допомозі Святійшого Патріарха Філарета та Високопреосвященнішого митрополита Епіфанія, а також зусиллям віруючих Української православної церкви Київського патріархату в Криму.
«Дзвін – це голос церкви. Протягом 20 років існування Кримської єпархії УПЦ Київського патріархату наша церква мовчала. Зараз ці дзвони будуть сповіщати, що церква жива, що богослужіння відбуваються, що слава Божа лунає у стінах цього храму. Ці дзвони сповіщатимуть усьому світу, що ми ще живі. Також вони будуть нагадувати нам, що ми не одні, що з нами разом Патріарх Філарет і вся Церква»,  – сказав владика Климент у своїй промові до парафіян.

Інформація надана ІА «Голос Криму»

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар