Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Не за горами «Євробачення»

Інформаційні агенції розповсюдили звістку про формування журі національного відбору, котре обиратиме представника України на «Євробачення-2017», яке прийматиме Київ.

Першими відомими членами цього журі стали Джамала і Костянтин Меладзе.
Керівник національного відбору Наталія Франчук так прокоментувала ситуацію з запрошенням і згодою Джамали:
– Ми дуже раді тому, що другим членом журі стала Джамала. За великим рахунком, іншого кандидата і бути не могло: по-перше, саме Джамала принесла перемогу Україні на Євробаченні 2016, по-друге, вона зможе поділитися досвідом участі в конкурсі й максимально підготувати нового учасника.
Гендиректор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія вважає, що присутність Джамали в журі підштовхне виконавців брати участь у конкурсі:
– Упевневний, що присутність у журі справжньої переможниці, яка уособлює втілену мрію, спонукатиме круті музичні гурти й талановитих виконавців, якими багата наша країна, брати участь у конкурсі та надихатиме конкурсантів викладатися на повну, – запевняє очільник НТКУ. – Джамала погодилася бути в журі національного відбору на «Євробачення-2017». Здавалося б, логічний крок, що й гадати про це, чи не так? Не так. Логічним є запрошення української кримськотатарської співачки в журі національного відбору. А ось згода Джамали, яка після перемоги на «Євробаченні-2016» стала без перебільшення світовою зіркою, свідчить про те, що вона залишилася тією ж Джа – дівчинкою з відкритою та щирою душею!
Нагадаємо, що наступного року конкурс «Євробачення» пройде в Києві в Міжнародному виставковому центрі.

Ігор Світличанин

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар