Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Спрощення правил прийому кримських абітурієнтів

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського повідомляє про спрощення правил прийому кримських абітурієнтів. На базі університету буде створено Освітній центр для проведення вступних іспитів. Крім того, університету надаються квоти для зарахування на навчання за рахунок коштів державного бюджету на конкурсній основі абітурієнтів з Криму.

Цього року в Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського приймаються документи кримських абітурієнтів, які пройшли ЗНО (і отримали сертифікати), а також тих, хто не проходив ЗНО. У даному випадку сертифікати будуть замінені вступними іспитами (історія України, українська мова, профільний іспит за фахом).

У ТНУ зберігаються всі спеціальності, які існували до 2014 року, а також усі форми навчання: денна, заочна (дистанційна).

Для підтвердження своєї участі в конкурсному відборі на навчання в ТНУ Вам необхідно на електронну пошту університету crimea.tnu@gmail.com надати таку інформацію:

  • прізвище, імя, по батькові абітурієнта;
  • спеціальність, факультет, на якому хочете навчатися;
  • форма навчання: денна, заочна (дистанційна);
  • потреба в гуртожитку.

Надана Вами в електронному вигляді інформація буде вважатися заявкою. ВНЗ збирає подані заявки для того, щоб мати уявлення про кількість студентів, які претендують на навчання і про кількість необхідних місць у гуртожитку.

Звертаємо Вашу увагу, що для безпосередньої подачі заяви і подальшої участі в конкурсному відборі необхідна особиста участь абітурієнта, а для неповнолітніх — їхніх законних представників. Усі необхідні документи заповнюються заявником після прибуття до Києва разом з уповноваженим представником ТНУ. У свою чергу, абітурієнт надає в паперовому вигляді або у форматі цифрових зображень будь-яку наявну в його розпорядженні додаткову інформацію (атестат, додаток до атестата, табель, особова справа тощо). Вся процедура оформлення документів займе від 3 до 5 днів і для цього потрібна лише одноразова поїздка до Києва.

Що стосується дат проведення вступної кампанії, то така інформація буде повідомлена додатково кожному, хто подав заявку на електронну пошту, а також буде розміщена на офіційному сайті ВНЗ, який в даний час перебуває в стадії оновлення. 

 

Інформація для кримських студентів, які бажають перевестися в ТНУ

ТНУ приймає для продовження навчання студентів, які раніше вступили до вищих навчальних закладів, розташованих у Криму.

Для переведення в ТНУ Вам необхідно на електронну пошту університетуcrimea.tnu@gmail.com  надати таку інформацію:

  • прізвище, імя, по батькові студента;
  • найменування ВНЗ, з якого переводитеся;
  • спеціальність, факультет, на якому хочете навчатися;
  • форма навчання: денна, заочна (дистанційна);
  • потреба в гуртожитку.

Надана Вами в електронному вигляді інформація буде вважатися заявкою. ВНЗ збирає подані заявки для того, щоб мати уявлення про кількість студентів, які переводяться, а також про кількість необхідних місць у гуртожитку. Після завершення всіх формальностей Вам буде направлена відповідь з докладною інструкцією про Ваші подальші дії.

Чекаємо на Ваші листи та запитання. Звертаємо Вашу увагу, що листування необхідно вести з поштової скриньки Google.

 Навчальний відділ ТНУ ім. В. Вернадського

 

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар