Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА

У Міносвіти України привітали студентів кримського вишу з початком навчального року

26 вересня об 11.00 в актовому залі Міністерства освіти України відбулося урочисте відкриття Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Зала була вщент переповнена студентами кримського вишу, їхніми батьками та викладачами навчального закладу. Їх з відкриттям та початком навчального року прийшли привітати представники Міносвіти, кримських громадських організацій та колишні випускники ТНУ.

 

«Відновлення ТНУ на материковій частині України – це потужний та важливий крок», — на цьому у своєму виступі наголосив виконувач обов’язків ректора ТНУ Володимир Казарін. Він також зазначив, що цей кримський виш, який розпочав свою історію існування ще на початку ХХ століття в Києві і був на той період одним із найпотужніших, стане таким і тепер.

Зі словами вітання від кримських громадських організацій до присутніх звернувся Сергій Мокренюк, який подякував дітям та батькам за те, що вони вибрали для навчання відроджений ТНУ. У своїй промові він також наголосив на тому, що наша держава обов’язково переможе, і ми повернемо свій Крим.

Вже завтра, 27 вересня, студенти кримського вишу прийдуть до своїх аудиторій на перші лекції.

 

Інформація ІА «Голос Криму»

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар