Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Перша гра на своєму новому полі

Футбольний клуб «Таврія» 16 жовтня 2016 року провів першу гру на своєму полі. Поле стадіону «Машинобудівельник» у Бериславі стало тимчасово домашнім для сімферопольського клубу, який не так давно вимушено переїхав з Криму. На жаль, у першій домашній грі ФК «Таврія» поступився МФК «Житомир» з рахунком 0:1. Поразки клубу можна пояснити перш за все нагальною швидкістю формування команди «Таврії», яка для того, щоб устигнути взяти участь у чемпіонаті України серед аматорів, змушена максимально швидко сформувати свій склад.

 

Щодо фанів, то ця гра засвідчила, що місцеві мешканці органічно включилися до складу вболівальників «Таврії», таким чином продемонструвавши свою приязнь до кримської команди. Характерно, що дивитися матч у Бериславі приїхало навіть декілька постійних уболівальників клубу із Криму.

Ця гра вкотре показала Сергію Шевченку, головному тренерові «Таврії», що проблем у грі команди чимало і на що перш за все потрібно звернути увагу членів команди. Як-не-як, а поразка у спорті – це необхідний етап на шляху розвитку і поступу, адже не буває справжньої вольової перемоги без поразки на початку. Хочеться сказати хлопцям з «Таврії», що поразка є найефективнішим інструментом для перемоги, і досягнення ціняться по-справжньому лише тоді, коли є вдосталь пережитих хвилин невдач. Подальших вам перемог!

Поширити запис
Записано

svitlychanin@svitlytsia.in.ua

Коментарів немає

Залишити коментар