Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

14 жовтня у стінах ДП «Кримський дім» відбулася презентація інформаційного ресурсу газети «Кримська світлиця»

Основною метою проведеного заходу було ознайомлення загалу з новим медіаполем газети «Кримська світлиця». Відтепер видання можна читати на сторінках Fasebook та Twitter, а також на інтернет-сайті.

У зв’язку з тими новими обставинами, в яких опинилася газета, вироблено і презентовано нові завдання: актуалізація в інформаційному полі теми Криму як природної складової України, формування інформаційної бази для українського державотворення в Криму, висвітлення зв’язків Україна – Крим через культурні, соціальні, історичні, спортивні та інші паралелі.

Символічною стала не лише дата проведення презентації інформаційного ресурсу газети «Кримська світлиця», а й те, що презентація проводилась на тлі кримських краєвидів (напередодні у культурному просторі AUTONOMOUS відкрилася виставка українських художників, присвячена Криму). Такий контекст створював особливо колоритну атмосферу.

Редакція газети «Кримська світлиця» висловлює подяку всім, хто завітав на презентацію і сподівається на подальше розуміння, підтримку і співпрацю.

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар