Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Крим після анексії

22 листопада в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася презентація дослідження «Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії. Біла Книга». Під час заходу експерти зазначили основну мету, завдання і висновки щодо політики Росії в Криму та політики України. Дослідження підготовлене експертами Українського незалежного центру політичних досліджень за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

 

«Мета дослідження – подивитись і показати, що робить окупаційна влада в Криму в тій же сфері освіти, в сфері торгівлі, в сфері створення інституцій, яким чином відбувається, власне, інтеграція після незаконної анексії Криму», – повідомила Юлія Тищенко, керівник Програми підтримки демократичних процесів УНЦПД.

У виданні вперше системно проаналізовано процес формування політики України стосовно Криму у 2014-2016 роках після анексії Російською Федерацією. Також деталізовано становлення інституцій окупаційної влади, соціальну-економічну ситуацію в Криму, питання інформаційної політики, освіти і прав людини.

«Біла книга» складається із п’яти розділів: Початок окупації та анексії АР Крим; Інституційна структура окупованого півострова; Освітня політика; Соціально-економічна ситуація: огляд напрямів та тенденцій; Інформаційна політика та Висновки та рекомендації.

У ході дослідження політики Росії в Криму експерти дійшли висновків, що ситуація в Криму після його окупації та анексії Російською Федерацією характеризується поверненням до радянських стандартів, починаючи від галузевої структури економіки і завершуючи стандартами соціального забезпечення населення; російська «влада» перетворює півострів на військову базу та чинить ідеологічний тиск на всіх ланках гуманітарної політики.

Під час презентації експерти також наголосили на посиленні міжнародних санкцій проти Російської Федерації.

Поширити запис
Записано

golub@svitlytsia.in.ua

Коментарів немає

Залишити коментар