Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Крим, який ми любимо

15 листопада у столиці відбувся День Криму в Києві. Ініціаторами його проведення стали Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, Національна спілка письменників України, Університетське видавництво «ПУЛЬСАРИ». Захід пройшов під гаслом: «Науковці та письменники про Крим».

 

Цього дня о 16:00 в приміщенні Національної спілки письменників України відбулась презентація антології «Крим, який ми любимо». Під час її проведення виступили видатні українські письменники, серед яких свої вірші про півострів зачитав і Дмитро Павличко, український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч.

Автор ідеї, вступної статті та упорядник антології Людмила Тарнашинська повідомила, що робота була досить складною, адже книга містить понад сто авторів. Антологія вийшла українською, російською та кримськотатарською мовами.

«Справді, проведена величезна робота. Це – фундаментальний проект, який має бути належним чином поцінований», – сказав Дмитро Дроздовський, критик, літературознавець, перекладач, письменник.

Антологія, присвячена Криму, видана на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою «Українська книга» 2016 року столичним Університетським видавництвом «ПУЛЬСАРИ».

Презентація антології «Крим, який ми любимо» відбулась за участі авторів книжки, а також письменників, науковців, студентів Таврійського національного університету.

Поширити запис
Записано

golub@svitlytsia.in.ua

Коментарів немає

Залишити коментар