Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

На Майдані пройшла мирна акція на підтримку політв’язнів

8 листопада в Києві відбулась акція «Підтримаймо політичних в’язнів разом!». Захід символічно приурочений до дня народження колишнього політв’язня Геннадія Афанасьєва. На Майдані Незалежності зібрались усі не байдужі до вязнів Кремля.

 

«Нас все більше, але ми всі разом. Ми єднаємось навколо нашого горя. Ми єднаємось заради свободи, заради волі наших бранців», сказав Геннадій Афанасьєв.

Учасниками акції стали батьки політв’язнів Валентина Виговського і Станіслава Клиха та активісти правозахисних організацій.

«Я впевнений, що наші діти будуть вдома, і перемога буде за нами», – сказав Петро Виговський, батько засудженого в Росії українця Валентина Виговського.

У руках учасники акції тримали аркуші паперу з іменами політичних в’язнів, які зараз перебувають у неволі в Російській Федерації.

Ольга Афанасьєва, мати колишнього політв’язня Геннадія Афанасьєва, побажала родичам затриманих терпіння і надії, а самим політв’язням – триматись і вірити.

Активісти закликали українців підтримати ув’язнених і випустили в небо повітряні кульки, які начебто є символом віри в те, що всі бранці Кремля незабаром стануть вільними.

Поширити запис
Записано

golub@svitlytsia.in.ua

Коментарів немає

Залишити коментар