Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

«Не дамо забути про Крим…»

12 жовтня 2016 року під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України міністр інформаційної політики України Юрій Стець повідомив про нове призначення. Радником з питань інформаційної політики щодо Криму стала Юлія Каздобіна.

 

Ю. Стець так охарактеризував цей крок: «Це призначення – не моя власна ініціатива, а порада мені знизу про те, що необхідно мати такого радника. Прихід Юлії, її освіта, знання, досвід – серйозне посилення нашої команди». Стосовно основних завдань нового радника, то міністр зазначив: «…призначаючи Юлію на посаду радника, сподіваюся, що інформаційних приводів та тем Криму стане ще більше серед українських та іноземних ЗМІ». Ю. Стець також додав, що серед пріоритетних завдань Ю. Каздобіної залишаються і ті, що перебувають під пильною увагою міністерства: забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму і поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі. Міністр завершив цей брифінг словами: «Ми не дамо забути жодному політику про Крим… Анексований Крим мусить бути без слова «анексований».

На брифінгу також була присутня Еміне Джапарова, перший заступник міністра інформаційної політики України, яка, зокрема, зазначила: «Наша позиція така, щоб був контакт через радників із суспільством. Юлія знає кримську громаду, експертне середовище, є тим, хто може збудувати».

На запитання, яким ви бачите свої перші кроки на новій посаді, Ю. Каздобіна відповіла: «Пріоритетом моєї роботи на посаді радника буде розробка стратегії інформаційної реінтеграції Криму… Є команда, є домовленості з донором, який фінансуватиме цей задум». На думку новопризначеного радника, важливим завданням є включення питання Криму в загальносвітовий контекст.

До 14 вересня 2015 року радником міністра з питань інформаційної політики щодо Криму був Сергій Костинський, потім – Еміне Джапарова, яку згодом призначено першим заступником міністра інформаційної політики України.

Поширити запис
Записано

samovidec@svitlytsia.in.ua

Коментарів немає

Залишити коментар