Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Ганна Різатдінова: «Я із українського Сімферополя»

23-річна уродженка Сімферополя Ганна Різатдінова в індивідуальному багатоборстві з художньої гімнастики здобула бронзову медаль для України.

 

Лідер збірної України з художньої гімнастики, уродженка Криму Ганна Різатдінова на Олімпіаді в Ріо виступила вище всяких похвал, зірвавши море оплесків, причому не тільки українських уболівальників. Однак судді віддали Ганні лише третє місце…

«Представляти свою країну – це для мене, з одного боку, величезне щастя, а з іншого, – відповідальність. Ти з гордістю захищаєш український прапор, і розумієш, що вся країна за тебе вболіває, і саме в цій країні тобі дали все. За Батьківщину хочеться всіх порвати», – сказала Різатдінова в інтерв’ю прес-службі НОК перед своїм виступом.

На жаль, помилки росіянок Маргарити Мамун і Яни Кудрявцевої не допомогли українській грації завоювати нагороди вищої проби, оскільки арбітри в упор «не бачили», як представниці РФ допускали проколи.
Своєю чергою Ганна Різатдінова видимих помилок не допускала, а елементи програм росіянок нічим не були складніше, ніж програма українки.
Рівні виступи у всіх чотирьох етапах фіналу дозволили Ганні завоювати олімпійську медаль, яка стала першою олімпійською нагородою для уродженки Сімферополя.

«Безумовно, був тягар відповідальності. Після Олімпійських ігор Лондона, коли почалося нове чотириріччя, готуючись до нових Ігор, як перший номер команди, я розуміла, що повинна здобути медаль. Я зробила для цього максимум. Зараз віддала все, що можна – і час, і сили, і емоції», – сказала Ганна після церемонії нагородження.

Гімнастка подякувала всій країні, яка за неї вболівала.

«Я відчувала, що Україна була сьогодні зі мною до останньої вправи. Коли виходила на останній вид – вправу зі стрічкою, я розуміла, що в принципі можу бути третьою. Але у нас такий підступний вид спорту, якби я допустила хоч одну помилку, – «бронзи» не було б. Довірилася Богові, робила свою роботу і, слава Богу, що вийшло!» – каже спортсменка.

 

Крім того, на гала-концерті гімнасток із різних країн світу у рамках Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро Ганна Різатдінова виконала номер під пісню Джамали «1944». Композиція гімнастки мала назву «Homeland» («рідна земля», «батьківщина»).

За тиждень до відльоту збірної України з художньої гімнастики до Ріо-де-Жанейро Ганна Різатдінова побачилася з Джамалою. Продюсери співачки дали згоду на використання пісні «1944» у номері спортсменки.

Поширити запис
Записано

borisenko@svitlytsia.in.ua

Коментарів немає

Залишити коментар