Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА

Андрій Щекун: «Кримчани, не будьте співучасниками злочину! Саботуйте вибори до російської Держдуми!» (відео)

Співкоординатор Громадської спілки «Координаційна Рада організацій вимушених переселенців з Криму» Андрій Щекун під час прес-конференції звернувся до кримчан з проханням не йти на вибори, аби не стати співучасниками чергового злочину Росії на українській землі.

«Не йдіть на вибори, не будьте співучасниками цього злочину – це черговий злочин придуманий Кремлем. Згадайте 16 березня 2014 рік, коли в Криму відбувся так званий референдум… — це міжнародний злочин за який найближчим часом буде відповідати  вся верхівка. 18 вересня в Криму готується черговий злочин, який стосується тільки чотирьох людей: треба Аксьонова («прем’єр» окупованого Криму – ред.), Полонську («прокурор» Криму – ред. ), Константинова («голова Держради» Криму – ред.) та Бальбека («заступник голови ради міністрів» Криму — ред.) відправити в Москву, аби замінити їх іншими людьми. Ви повинні думати і не йти на ці вибори, саботуючи їх. Це буде ваша громадянська позиція», – наголосив громадській діяч.

Він також попросив кримчан запастися терпінням та вірою, адже питання повернення Криму, на його думку, вже на часі. Крім того він зауважив, що кримчани, яким довелося покинути свої домівки не дадуть українській владі та міжнародним інституціям забути про Крим.

«Близько 30 тисяч кримчан, які були змушені покинути окуповану територію ведуть тут цілеспрямовану громадську діяльність і не дадуть, ані Президенту України, ані Міністерству закордонних справ, ані міністерству з питань окупованих територій сьогодні спати, дрімати і чухатися», — сказав Андрій Щекун.

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар