Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА

Іван Заєць: «Кримські вибори до Держдуми – це повторний злочин Росії проти України» (відео)

Вибори до Держдуми Росії, які країна-агресор збирається провести 18 вересня на території окупованого півострову треба розглядати не лише з точки зору їх не легітимності. Ці вибори треба розглядати, як продовження агресії  Росії проти України, продовження війни Російської федерації проти українського народу. На цьому під час прес-конференція на тему: «Вибори до путінської Держдуми в Криму – продовження агресії Росії проти України», що відбулась у Києві 15 вересня,  наголосив народний депутат України кількох скликань Іван Заєць.

«Якщо ми будемо розглядати ці вибори як продовження війни, як продовження агресії, то тоді ми зробимо зовсім інші висновки, ніж ми будемо розглядати  ці вибори тільки з позиції легітимності. Адже те, що відбудеться в Криму, з позиції міжнародного права, є так званий повторний злочин», — констатував народний обранець.

І тому, на думку Івана Зайця  українська влада та суспільство, а також міжнародна спільнота  мають  діяти адекватно ситуації що склалась.

«Ми будемо вимагати від наших партнерів на заході, щоб вони ще більше посилили санкції проти Росії і саме за цей повторний злочин. І тут проглядається кілька напрямків: треба посилювати санкції в економічній ділянці, і я думаю, що тут величезне поле для діяльності…. Треба посилювати санкції на персональному рівні. І я думаю, що у коло тих, проти кого треба посилити ці санкції треба ввести тих депутатів, які будуть обрані у Криму на цих виборах, а також тих, хто став  ініціатором цих виборів  — це депутатів Держдуми, які приймали рішення щодо проведення виборів і багатьох інших високопосадовців Росії. Тоді це буде абсолютно адекватна відповідь на продовження цієї загрози», — зазначив народний депутат.

Він також зауважив, що необхідно подбати, аби були введені санкції і на інституційному міжнародному рівні: мова йде про ПАРЕ та інші міжнародні організації.

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар