Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА

Микола Голомша: «Генпрокуратура зобов’язана відреагувати на вибори в Криму» (відео)

Юрисдикційні органи України і зокрема Генеральна прокуратура  зобов’язані відреагувати кримінальним провадженнями щодо посадових осіб, які будуть провадити в окупованому Криму вибори до Держдуми РФ. На цьому під час прес-конференції «Вибори до путінської Держдуми в Криму – продовження агресії Росії проти України» наголосив голова політичної партії «Патріот» Микола Голомша.

«Має бути внесено до реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження до всіх організаторів голосування. Має бути поставлене питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності…», — зазначив представник політичної партії.

Також він зауважив, що вкрай важливим та терміновим для України залишається питання ратифікації Римського статуту.

«Його ратифікація дасть нам можливість звернутися до міжнародних судів, зокрема до Гааги, де ми зможемо поставити питання про відповідальність Росії не лише за вибори, а й за окупацію Криму та Донбасу. За геноцид, як інтелектуальний, мовний, так і фізичний… усіх представників етнічних груп…, які сьогодні потрапили під каток Кремля», — констатував керівник партії «Патріот».

Також під час свого виступу Микола Голомша зачитав спільну заяву представників громадських інституцій та політичних сил щодо проведення нелегітимних виборів на окупованому півострові.

Текст заяви (натисніть на фото, щоб збільшити зображення):

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар