Рубрики
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА
 

Юристи радять переселенцям ще один засіб боротьби за поновлення соціальних виплат

Розроблений зразок заяви для переселенців з відновлення соцвиплат потрібно заповнити й подати до Пенсійного фонду або УТСЗН. Юристи стверджують, що це збільшить шанси на поновлення соціальних виплат з боку державних органів.

Починаючи з лютого 2016 року, переселенці стикаються із проблемами в отриманні соціальних виплат. Більше того, зміни в законодавстві, прийняті 8 червня 2016 року, не покращили ситуацію, а навпаки викликали нову хвилю припинень соціальних виплат.
У зв’язку з цим юристи громадської організації «Крим­SOS» підготували типову форму заяви до Пенсійного фонду або Управління праці та соціального захисту населення (УТСЗН). Ви можете використати цей примірник для:
• уточнення причин невиплати грошей;
• поновлення соціальних виплат;
• погашення заборгованості за ненараховані соціальні виплати.
Рекомендуємо заповнити й подати заяву до відповідного відділення Пенсійного фонду (у разі проблем з пенсією) або УТСЗН (у разі проблем з іншими видами соціальної допомоги).

Після отримання відповіді Ви також можете звернутись до ГО «КримSOS», і ми допоможемо Вам подати позов до суду. Телефонуйте за номерами: (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97 або пишіть на e-mail: help@krymsos.com.

Інформація надана ГО «КримSOS»

Поширити запис
Записано

merzhvinski@ukr.net

Головний редактор газети "Кримська світлиця"

Коментарів немає

Залишити коментар